Pracownik wsparcia sali sprzedaży- praca dla ucznia/studenta

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Poniedziałek, 16 Październik, 2023  16:12

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Kasjer / ekspedient
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Status studenta
  • Pracodawca: PeoplePro

Opis oferty pracy

Dla Lidera branży RTV/AGD/IT
poszukujemy Pracownika wsparcia sali sprzedaży do salonu w Jeleniej Górze

Jesteś studentem/uczniem ? Szukasz pracy ? Dobrze trafiłeś!
Dołącz do nas i zostań Expertem

Twoje zadania:
-zatowarowanie sali sprzedaży i uzupełnianie braków
-dbanie o ekspozycję towarów, ich podłączenie i regulację
-oznaczanie cenowe i marketingowe produktów
-aktualizacje cen towarów oraz uzupełnianie braków cen przy produktach
-weryfikacja stanu faktycznego produktów (uszkodzenia, kompletność, stan opakowań)
-wspieranie Doradców Klienta w obsłudze Klientów i realizacji bieżących zadań
-zabezpieczanie towarów przed kradzieżą i przeprowadzanie inwentaryzacji cząstkowych
-kontrola ważności produktów

Nasze oczekiwania:
-komunikatywności i odpowiedzialności
-zaangażowania w powierzone obowiązki
-gotowości do uczenia się i przyswajania nowej wiedzy
-dzielenia się z członkami zespołu wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami

Oferujemy:
dobre wynagrodzenie
umowę zlecenie
pakiet szkoleń na start
pracę w ugruntowanej firmie na rynku polskim

Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Konto firmowe
Na Lento.pl od 14 cze 2023
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków