WYKWALIFIKOWANY BUDOWLANIEC Z JĘZ. PODEJMIE PRACĘ ZA GRANICĄ

Dodane przez B. Lewandowski, Piątek, 21 Lipiec, 2017  16:22

Opis oferty:

WYKWALIFIKOWANY BUDOWLANIEC Z NIEMIECKIM PODEJMIE PRACĘ ZA GRANICĄ.

Witam Uprzejmie!

OTÓŻ SZUKAM AKTUALNIE PRACY DLA SIEBIE ZA GRANICĄ W DOWOLNYM PAŃSTWIE NA STANOWISKACH OGÓLNOBUDOWLANYCH I NIE TYLKO.

Z WYKSZTAŁCENIA JESTEM MURARZEM-TYNKARZEM. MAM TEŻ DUŻE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE MURARZ-TYNKARZ I W PRACACH REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWYCH.

MAM UDOKUMENTOWANY MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT W ZAWODZIE-"ROBOTNIK BUDOWLANY: MURARZ - TYNKARZ", uznawany we wszystkich Państwach Unii Europejskiej, KTÓRY DAJE MI FACHOWĄ SPECJALIZACJĘ W MOJEJ BRANŻY.

FAKTEM JEST, ŻE PRACOWAŁEM JUŻ WIELE LAT W NIEMCZECH I W AUSTRII. ZNAM JĘZYK NIEMIECKI W STOPNIU PODSTAWOWYM, ALE WYSTARCZAJĄCYM DO WYKONYWANIA PRACY. MAM UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE, ZARÓWNO SPALINOWE JAK I AKUMULATOROWE. JESTEM SPRAWNY FIZYCZNIE I PRACOWITY. MAM AKTUALNE ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH DO PRACY NA BUDOWIE. POSIADAM UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE ROBÓT REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWYCH TYPU: U K Ł A D A N I E G L A Z U R Y , MALOWANIE, SZPACHLOWANIE, TYNKOWANIE, REGIPSY, ŚCIANKI, SUFITY PODWIESZANE, MUROWANIE, GŁADZIE GIPSOWE, MONTAŻ MEBLI, TAPETOWANIE, UKŁADANIE PANELI, WYMIANA OKIEN I DRZWI WRAZ Z OBRÓBKĄ, PODSTAWOWE PRACE ZWIĄZANE Z INSTALACJĄ ELEKTRYCZNĄ. PRACOWAŁEM TEŻ PRZY ZBROJENIU NA BUDOWACH ORAZ PRZY WYLEWKACH BETONOWYCH. MOGĘ TEŻ PODJĄĆ PRACĘ PRZY ROZBIÓRKACH, USUWANIU AZBESTU, CZY NAWET PAKOWANIU TOWARÓW. JESTEM OSOBĄ ZDYSCYPLINOWANĄ, ODPOWIEDZIALNĄ I DOKŁADNĄ.
BARDZO ZALEŻY MI NA TEJ PRACY ZA GRANICĄ.

PRZYKŁADOWO JEŚLI KOMPLETUJESZ WŁAŚNIE TERAZ SWĄ EKIPĘ BUDOWLANĄ NA LATO, JESIEŃ 2017 NA BUDOWĘ POZA GRANICAMI KRAJU, MOGĘ ZOSTAĆ JEJ DOSKONAŁYM UZUPEŁNIENIEM I WARTOŚCIOWĄ CZĘŚCIĄ, KTÓRA WIELE MOŻE WNIEŚĆ POZYTYWNEGO I ZAOFEROWAĆ SWE BEZCENNE DOŚWIADCZENIE I FACHOWĄ POMOC!
KAŻDĄ P R A C Ę ZA GRANICĄ M O G Ę P O D J Ą Ć OD ZARAZ.

PROSZĘ O KONTAKT:
MÓJ TELEFON KOMÓRKOWY TO: ( +48 ) 792 633 463 . MIESZKAM W LEGNICY.
Dziękuję!

Pozdrawiam!
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 29
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie